אנחנו new era

נעים להכיר, אנחנו קבוצת ניו ארה יזמות נדל״ן. 

המומחיות שלנו מתמקדת בייזום, תכנון, פיתוח והקמת פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, עם דגש על השפעה חברתית.

כשאנחנו ניגשים לבצע פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, לצד המקצועיות בתחום הבניה, אנחנו בוחרים להתייחס גם לשינוי המרקם האנושי שעתיד להתקיים בהם, כמוביל להצלחת הפרויקט. 

צוות ניו ארה מורכב מאנשי מקצוע בעלי תקשורת ביןאישית איכותית עם דגש על שירותיות ברמה בינלאומיתואנחנו בוחרים למצב את היחס האישי כלפי הדיירים והרוכשים במקום הראשון.

האיתנות הכלכלית והמוניטין המשובח שלנו עם עשרות פרויקטים ברחבי הארץ, מכפר סבא ונתניה ועד בתים וחולון, מצעידים אותנו להצלחה יציבה כבר מעל עשור.

אנחנו בניו ארה מאמינים בניהול פרויקטים מתוך שקיפות, אמינות ונתינת ערך גבוה ללקוחות שלנו, במטרה להגשים עבורכם את הבית שתמיד חלמתם עליו.

אמינות ושקיפות

בניו ארה - מבטיחים ומקיימים.
שקיפות ואמינות מירבית הן מבחינתנו היסודות האתנים של היוזמות שלנו להתחדשות עירונית-חברתית. קבוצת ניו ארה תמיד שואפת לצמצם את מרחב חוסר הוודאות שלכם במהלך הפרויקט, במטרה לייצר לכם הרבה שקט נפשי. בדיוק בשביל זה יצרנו את מערכות הדיווח החכמות שלנו, המאפשרות לכם להישאר מעודכנים בכל שלב של הפרויקט - באופן שוטף, בזמן אמת.

אנחנו בניו ארה עובדים בלהגשים את החלומות שלכם, ומתחייבים רק להבטחות שאנחנו מסוגלים לקיים!

איתנות פיננסית

אנחנו איתנים ואתם מרוויחים גב חזק ושקט נפשי. ניו ארה יוצרת עבורכם התחדשות עירונית - חברתית, איתנה. ניו ארה מדורגת כאחת מהחברות המובילות בתחום ההתחדשות העירונית. בניו ארה אנחנו מבינים שבית הוא אחת מההשקעות המשמעותיות ביותר שעושה אדם בחייו. כחברה חזקה עם גב פיננסי חזק בתחום הנדל׳׳ן, האיתנות הכלכלית שלנו יציבה ואנחנו מובילים פעילות ענפה בתחום ההתחדשות העירונית, עם פרויקטים בכל רחבי הארץ.

בניו ארה יש לכם על מי לסמוך - עם איתנות כלכלית שתבטיח לכם שקט נפשי ואת הידיעה שהשקעתם את הכסף והזמן שלכם במקום הנכון!

חשיבה סביבתית

חשוב לנו כחברה להתחשב בסביבה.
לצד המצויינות המקצועית שלנו, חשוב לנו כחברה להתחשב בסביבה, במהלך הבניה ובשימושי הבניין לאחר הקמתו. כחלק מהאג’נדה החברתית שלנו, חרטה ניו ארה על דגלה, לצמצם משמעותית את הפחמן הנפלט במסגרת תהליכי בנייה ולעמוד בתקנים המחמירים ביותר.

ניו ארה בונה לכם בית בטוח, בסביבה בריאה ונקייה.

מצויינות מקצועית

בואו להכיר את הנבחרת המנצחת שלנו.
פרויקטים להתחדשות עירונית הם בין היוזמות היותר מורכבות בתחום הנדל׳׳ן ומלווים אותה עשרות יועצים מומחים בתחומים שונים. אנחנו בניו ארה בוחרים בפינצטה את הצוות המשובח שלנו ותמיד דואגים שיהיה מורכב מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. ניו ארה הובילה ומובילה בהצלחה עשרות תהליכי בניה בתחום ההתחדשות העירונית ברחבי הארץ ובחו״ל.

מתרגשים ללוות אתכם בביטחון, מקצוענות, מיומנות ויושרה - אל הבית שתמיד חלמתם עליו.

our team

הצוות המנצח שלנו בניו ארה מבטיח מקצוענות, אחריות, אמינות, טיפול איכותי ויחס אנושי ואישי בכל שלב בפרויקט.  היתרונות המקצועיים הבולטים של אנשי הצוות שלנו, מאפשרים לנו להוביל עבורכם את תהליך ההתחדשות העירונית בהצלחה מסחררת. 

בואו לעבוד עם חברה שרואה בכם שותפים לתהליך ומבטיחה יעילות, רווחיות ומעל הכל יצירת אימפקט חברתי 

אולג לוקינסקי

בוגר תואר ראשון בכלכלה ותקשורת מהאוניברסיטה העברית בירושלים, תואר שני (MBA) במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב ובוגר התכנית היוקרתית לתחומי ניהול ואסטרטגיה מבית ספר וורטון, בארה״ב.

אולג בעל ניסיון עשיר בייזום וניהול פרויקטי נדל״ן בינלאומיים הכוללים תהליכים מורכבים ומביא איתו ידע נרחב בתחום הפיננסים והאסטרטגיה העסקית.

אולג לוקינסקי

שותף ומנכ״ל

דימה ברקוביץ

בוגר הטכניון בהנדסה אזרחית, עם מעל לעשר שנות ניסיון בענף הבניה, במגוון רחב של פרויקטים. במהלך שנות עבודתו צבר דימה ניסיון בתכנון תהליכי בנייה מורכבים והתמודדות עם שלל אתגרים בתחום.

דימה אחראי על תחום ההנדסה בחברה כולל ניהול, רישוי וביצוע.

דימה ברקוביץ

סמנכ"ל הנדסה

רעות זנו

בוגרת אוניברסיטת בר אילן, בעלת עשר שנות ניסיון בניהול ותפעול מערכים מורכבים. במסגרת הניסיון הניהולי שלה היתה רעות אמונה על תפעול מערך האבטחה והלוגיסטיקה בתחנות הבינלאומיות של אל על.
רעות מנהלת את תפעול הפרויקטים של החברה כמו גם את תחום הפיתוח העסקי הכולל שיתופי פעולה וגיוס פרויקטים חדשים.

רעות זנו

מנהלת , תפעול ופיתוח עסקי

יפעת איתן

בוגרת תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות באוניברסיטה העברית בירושלים ובעלת רישיון רו"ח. יפעת מגיעה עם 5 שנות ניסיון בפירמת רו"ח KPMG בה שימשה בין היתר, מנהלת במחלקת ביקורת של החברה. יפעת אחראית בחברה על בחינת כדאיות כלכלית לפרויקטים חדשים, על בקרה תקציבית של פרויקטים וכן טיפול בהוצאות ובהכנסות של הפרויקטים.

יפעת איתן

מנהלת תחום כספים וכלכלה

שלום איסקוב

בוגר תואר ראשון בהנדסה אזרחית מהטכניון, עם ניסיון בניהול ופיקוח.
בניו ארה שלום הינו מהנדס ביצוע, האחראי לניהול עבודות הביצוע באתרי הבניה השונים.

שלום איסקוב

מנהל פרויקטים

רבקה פבריקר

בוגרת המחלקה להנדסאי אדריכלות באוניברסיטת אריאל ובעלת ניסיון עשיר בתכנון שינויים אדריכליים בבניה רוויה ובבניה יוקרתית.
בניו ארה מנהלת רבקה את תחום העיצוב ואמונה על תכנון שינויי הדיירים בחברה, מול רוכשי דירות ודיירים קיימים .

רבקה פבריקר

מנהלת תכנון שינויים ואדריכלים

אלכס קורנייב

בוגר לימודי מכונאות וחשמל עם ניסיון עשיר בבניה.
אלכס אחראי אחזקה ובדק באתרי הפרויקטים השונים של החברה.

אלכס קורנייב

מנהל תחום אחזקה ומסירות דיירים

שרי לאנג

שרי לומדת כלכלה וניהול באוניברסיטה הפתוחה. בעלת ניסיון של שנים בתחום כלכלה וחשבונאות.
בניו ארה שרי אחראית על מעקב אחר תיקי הספקים ונותנת מענה מקצועי לספקי החברה.

שרי לאנג

כספים

מיכל מוגטי

מיכל מנהלת המשרד של החברה, בתחומי אחריותה: ניהולו השוטף של המשרד, גבייה והנהלת חשבונות, מתן תמיכה ושירותים פנים ארגוניים, ואחראית אירוח בחברה.

מיכל מוגטי

מנהלת משרד

היתרונות המקצועיים הבולטים של הצוות שלנו בניו ארה, מאפשרים לנו להוביל עבורכם את תהליך ההתחדשות העירונית בהצלחה מסחררת. בואו להכיר חברה שרואה בכם שותפים לדרך. בניו ארה אנחנו מבטיחים לספק לכם עבודה איכותית, יעילות מרבית ורווחיות והכל תוך ליווי אישי, אנושי וסביבתי.