עם הפנים לעתיד חברתי

קבוצת ניו ארה מתייחסת להתחדשות עירונית, כמנוע להשפעה חברתית-סביבתית משמעותית.
הבית שלכם משפיע על רמת החיים שלכם וכך גם על הקהילה והסביבה בה אתם חיים.
לצד בניית בתים באיכות מירבית, אנחנו מתמחים בהובלת תהליכים של התפתחות וצמיחה חברתית שתעלה את איכות החיים של הלקוחות שלנו, בין אם אתם רוכשים חדשים או דיירים קיימים.
כדי להבטיח את השקט שלכם והידיעה שאתם בידיים בטוחות, אנחנו בניו ארה מאפשרים לכם לגשת למידע על תהליכי הבניה באתר שלנו בכל עת, ומעמידים לשירותכם אנשי קשר שיעניקו לכם שירות בסטנדרט אירופאי, עם חום ישראלי.

למה התחדשות עירונית

מדובר בהזדמנות לשדרג את הבית שלכם – לבית שתמיד חלמתם עליו, בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בטיחות, עיצוב ותפעול חדשני – ללא עלות!

תהליכי ההתחדשות העירונית השונים מעודדים מתיחת פנים לסביבה האורבנית, תוך השבחת הנכס הפרטי שלכם ושדרוג ההון האנושי המתגורר סביבכם, ללא צורך בהשקעה כלכלית מצידכם.

בנוסף, ניצול מירבי של הקרקע והשטחים העירוניים הסמוכים לביתכם, ייאפשרו את שדרוג התשתיות העירוניות, הוספת של ריאות ירוקות, גינות ציבוריות בסביבת הפרויקט ועוד. 

למען הקהילה

ניו ארה חרטה על דגלה להוביל את תהליכי ההתחדשות העירונית תוך שימת דגש על ההשפעה החברתית שאותם שינויים אורבניים מאפשרים. התחדשות עירונית מביאה איתה גם שינויים במרקם החברתי המוכר לכם, ומעודדת השתלבות של אוכלוסיה צעירה יזמית ואיכותית בסביבה המתפתחת. אנחנו כאן כדי להבטיח את חיזוק הקהילה הקיימת והשבחת האזור המתחדש, ובמקביל לוודא שכל משתתפי הפרויקט מקבלים את הטיפול הנכון ברמה הגבוה ביותר, עם תקשורת פתוחה בין כל החברים – מבוגרים וצעירים כאחד.

איך עובד התהליך

את הדירה הישנה שלכם, תחליף דירה חדשה, בטיחותית יותר עם מפרט עשיר ומפנק.
הבניין הישן יוחלף בבניין מגורים חדשני, שישדרג אתכם לרמת חיים שעוד לא הכרתם.
והבונוס? הכל נשאר בסביבה המוכרת שלכם – באותו הבניין ואותו הרחוב.
ניו ארה מבטיחה להקים עבורכם מהיסוד בניין חדש עם דירה חדשה ומרווחת, מבלי להתפשר על האיכות והבטיחות שלכם, וללוות אתכם בשקיפות מלאה לאורך כל התהליך.